Řemeny

Klínový řemen přenáší kroutící moment z hnací řemenice na hnanou. Námi nabízené klínové řemeny jsou v souladu s normami ISO, BS, DIN. Vysoce kvalitní polyesterováivlákna se používají k zajištění minimálného natažení. Maji vynikající antistatické vlastnosti, odolnost proti oleji a žáruvzdornost v souladu s ISO 1813.

Klínové řemeny s vniřním ozubením (řezané) a obalovaného typu jsou k dispozici ve standardních i zvýšených profilech.

Ozubené řemeny jsou k dispozici klasické a se zaoblenými zuby Zvláštní design zaoblených zubů poskytuje lepší přenos výkonu v široké škále průmyslových aplikací. Přesně vytvořené zuby zajistí plynulý záběr s drážkami řemenice a zaručí dlouhou bezproblémovou životnost. Synchronní řemeny se zakřivenými zuby jsou v souladu s ISO 13050. Rozteče řemenů 3M a 5M jsou obzvláště vhodné pro mnohé domácí, kancelářské stroje a použití v elektrickém nářadí. Rozteče řemenů 8M a 14M jsou široce používány v aplikacích s vysoce výkonnými pohony.

Klasické V klínové řemeny
Klínové řemeny
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Klasické klínové řemeny řezané
Klínové řemeny
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Klínové řemeny s úzkým průřezem
Klínové řemeny
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Klínové řemeny se zvýšeným profilem
Klínové řemeny zvýšený profil
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Klínové řemeny řezané se zvýšeným profilem
Klínové řemeny úzký průřez
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Klasické drážkové řemeny
Ozubené hřebeny
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Řemeny se zakřivenými zuby HTD
Ozubené řemeny
PRODUKTOVÝ LIST >>>>

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti