Řetězy SENQCIA

Jako tradiční český výrobce řetězů nejen zkvalitňujeme vlastní výrobu, ale také neustále rozšiřujeme nabídku řetězů o nové produkty renomovaných světových výrobců.

Válečkové řetězy SENQCIA, které Vám nyní představujeme, doplňují nabízené řady MR a EU o nejvyšší prémiovou třídu.

HITACHI je nyní SENQCIA

SENQCIA (senkjuša) je nová značka válečkových řetězů, které se do roku 2015 prodávaly pod světově známou značkou HITACHI.

V roce 2016 se od japonské společnosti Hitachi Metal Techno oddělila divize výroby řetězů HITACHI, která pokračuje ve vývoji a výrobě nejvýkonnějích válečkových řetězů pod novou obchodní značkou SENQCIA.

Hitachi je Senqcia

Nejde tedy o zcela nové výrobky, ale SENQCIA navazuje na vysokou kvalitu, technologii a patentované výrobní postupy japonské společnosti HITACHI. 

 

SENQCIA - světová špička ve válečkových řetězech

Díky nejnovějším patentovaným technologickým postupům, tepelným a povrchovým úpravám využitým při výrobě dosahují válečkové řetězy SENQCIA vynikajících kvalitativních a výkonostních parametrů.

Technologie SBR® 

Vysoká kvalita válečkových řetězů SENQCIA spočívá ve využití patentované technologie SBR

Solid Bushing and Roller = pevné pouzdro a váleček 

Váleček a pouzdro nejsou vyráběny bežnou metodou skružování, kdy se ocelový plát pouze ohne do tvaru válce, ale speciálním 6 stupňovým výrobním procesem, kdy jsou oba rotační prvky zastudena tvářeny z plného materiálu.

Tento proces výroby zajišťuje minimalizaci prodloužení řetězu při zátěži a zachování vynikajích kvalitativních a výkonových parametrů řetězu po dlouhou dobu jeho životnosti. 

 

Technologie SBR Senqcia 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Oba rotační prvky jsou vyrobeny bezešvou technologií, tvářením za studena
  • SBR pouzdro je zcela rovné, s kuželovými okraji a ultra hladkým povrchem
  • Desky článku mají menší vykrojení, únavová pevnost článku je tak vyšší
  • Spojovací článek nemá vykrojení desky vůbec, snese tudíž stejné zatížení jako ostatní články řetězu
  • Povrch všech částí řetězu je opatřen speciálním nerezovým antikorozním filmem
  • Vysoká povrchová tvrdost čepů až 70 HRC, únavová pevnost řetězu až o 50% vyšší

Produktová řada - standardní řetězy

INSPIRE SERIES SBR

Řada Inspire Series SBR představuje nejvýkonnější standardní válečkové řetězy na světě. Jiné prémiové značky válečkových řetězů kvalitou významně převyšuje. Jsou vyráběné s využitím všech patentovaných technologií a procesů v závodě HITACHI v Japonsku.

ULTRA-MAX

Řetězy série ULTRA-MAX (U-MAX) jsou konstrukčně na stejné úrovni jako Inspire, pouze ve dvou procesech se mírně odlišují (nerezové brokování desek článků a speciální 3 vrstvé kalení čepů není u této řady prováděno).
Série ULTRA-MAX si tímto zachovává deklarovanou vysokou kvalitu při dosažení velmi konkurenční cenové úrovně ve srovnání s jinými prémiovými značkami.

Produktová řada - speciální řetězy

FREEDOM SERIES
Freedom series je řada bezúdržbových samomazných válečkových řetězů.

PERFECT COAT PLUS
Perfect Coat Plus je řada válečkových řetězů, které přináší "plus" v povrchové úpravě řetězu. Ty jsou díky speciální mechanické povrchové úpravě korozivzdornější než standardní řetězy poniklované nebo pozinkované.

SEAL GUARD
Speciální válečkové řetězy, u nichž je mazivo v pouzdrech uzavřeno nerezovým těsněním mezi vnitřním a vnějším článkem řetězu.

MEGA CHAIN
Mega Chain je řada nerezových válečkových řetězů. Běžné nerezové řetězy vhledem k materiálu snesou menší zatížení než ocelové řetězy. Řetězy Mega chain však mají speciální konstrukci, která umožňuje zatížení srovnatelné se zatížením shodných typů ocelových řetězů.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti