Historie

2000
Založena obchodně-výrobní společnosti, navazující na zkušenosti s výrobou řetězů v Hlubočkách, zaměřena na obchod a výrobu speciálních řetězů.

2003
Zahájena výroba záběrových pouzder do startérů firmy Magneton a.s.

2005
Rozšíření výrobního programu o zakázkovou výrobu řetězových a ozubených pohonů a dalších součástí dopravníkových systémů a dílů pro mobilní regálové systémy.

2007
Rozšíření výroby o speciální řetězy a související díly pro evropské pobočky nadnárodní společnosti Challenge Power Transmission.

2012
Rozšíření výrobních kapacit a indukčního kalení.

2013
Získání certifikace dle ČSN ISO 9001:2008 pro výrobu řetězů.

2014
Modernizace technologického vybavení společnosti o nové stroje.

2015
Získání oficiálního obchodního zastoupení společnosti Challenge PT a japonské společnosti HITACHI pro Českou republiku a Slovensko. Pokračování v rozšiřování výrobních kapacit a technologického parku o další špičkové stroje.
Rozšíření výrobních možností v oblasti ozubených segmentů - výroba ozubených hřebenů až do délky 3000 mm a výroba ozubených kol a ozubených řemenic do průměru 600 mm.

2016
Vzhledem k rozvoji společnosti se MORAVIA ŘETĚZY s.r.o. mění na akciovou společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. a dochází také ke změně sídla společnosti.

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti