Omezení osobních odběrů a drobného prodeje

Přidáno: 5. 3. 2021 08:00:00

05 Březen 2021

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že vzhledem k současné epidemiologické situaci a také z organizačních důvodů jsme nuceni upravit způsob osobních odběrů a drobného prodeje, který již nebude probíhat v takové formě jako doposud.

Veškeré Vaše požadavky týkající se osobních odběrů je třeba dopředu dohodnout s kolegy z obchodního oddělení.

Bude-li Váš požadavek vyžadovat identifikaci produktu (řetěz, řetězové kolo apod.), není v současné době možné provést tuto službu na počkání a osobně. Produkty k identifikaci nám můžete zaslat, případně zanechat u pracovníků skladu.
Drobný prodej na místě rušíme zcela.

Osobní odběry - firemní zákazníci

Jste-li již náš zákazník (odebíráte zboží a výrobky na fakturu se splatností), je třeba abyste zboží nejprve objednali (emailem). Zboží Vám bude připraveno a pracovník obchodního oddělení Vás bude informovat, kdy si zboží můžete vyzvednout. Předání zboží bude probíhat s maximálním omezením kontaktu s našimi zaměstnanci.

Osobní odběry - nefiremní zákazníci

Pokud zatím nejste náš zákazník a máte zájem o osobní vyzvednutí zboží, je třeba, abyste zboží dopředu písemně objednali, obchodní oddělení Vám následně vystaví zálohovou fakturu a zboží je třeba uhradit předem. Pracovník obchodní oddělení Vás bude informovat, kdy si zboží můžete vyzvednout.
Dovolujeme si upozornit, že platba v hotovosti při přebírání zboží není možná.

Děkujeme Vám za pochopení

MORAVIA ŘETĚZY a.s.

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti